TAŞIMACILIK

Personel Taşımacılığı

İstikrar & Güven & Kalite sloganı ile çıktığımız bu yolda güvenli ve konforlu bir ulaşım artık Nova Seyahat Turizm ile çok kolay. 2003 yılından bugüne aldığı tüm bilgi ve deneyimlerini80'den fazla kurum ve kuruluşa çözüm ortaklığı yaparak sunmaya devam ediyor. İnsan değerlerinin bilinci ile personel taşımacılığı ve öğrenci Taşımacılığı hizmeti veren şirketimiz yaptığı tüm taşıma servisi hizmetlerini iso 9001:2008 standartları çerçevesinde vererek servis taşımacılığı konusunda kaliteli bir deneyim yaşatıyor.

Personel Taşımacılığı Ankara hizmeti şirketimizin diğer hizmetleri içerisinde önemli bir bölümünü oluşturup, teknoloji ile insanın iş birliğine dayalı bir çalışma sistemi ile kusursuz hizmet sunma deneyimini siz değerli müşterilerimize yaşatıyoruz.

Okul Servis Taşımacılığı

Okul servisi taşımacılığı yapmak isteyen firmalar, gerekli koşul ve şartları yerine getirmelidir. Servis araçları yönetmeliği son haline baktığımız zaman araç sahibi, firma ve şoförlerin uymak zorunda oldukları kurallar ve yükümlülükler bulunmaktadır. Bu yükümlülükler ve şartlar dikkatli bir şekilde incelenmeli ve eksiksiz olarak yerine getirilmelidir.

Okul servis araçları yönetmeliğinin son haline baktığımız zaman yönetmeliğin ilk bölümünde yönetmeliğin amaç ve kapsamı anlatılmakta aynı zamanda gerekli tanımlar yapılmaktadır.

İkinci bölümde ise aranacak şartlar, yerine getirilmesi gereken yükümlülükler, okul servis araçlarının çalıştırılması ve olası şikâyetlerin değerlendirilme usullerine geniş yer verilmiştir. Okul servis aracının tanımı ve görünümü, iç ve dışında bulunması gereken levhalar, renkler detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Okul servis firmalarının özellikle taşımacının şartları ve yükümlülükleri bölümüne dikkat etmeleri ve tüm yükümlülükleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir.

Bu kısımda servis görevlisinde bulunması gereken şartlar ve servis içerisinde öğrencilere davranış biçimi, öğrencilerin uyması gereken kurallar, rehber personel bulundurulması gibi maddelere ayrıntılı bir şekilde yer verilmiştir.

Gezi Servisi Kiralama

Piyasa da bir çok firma gezi servisi kiralama alanında hizmet vermektedir. Ancak bunların içerisinden güvenilir şirket ile anlaşma yaparak, kusursuz hizmet almak bazı zamanlar şansınıza olabiliyor. Bu sebeple 1000'den fazla gezi gibi etkinlikleri başarı ile tamamlamış şirketimizden hizmet almanız, hem güvenilirlik açısından, hem maliyet açısından hem de güvenli ve konforlu bir seyahat için doğru bir seçim olacaktır.

Gezi servisi kiralama işlemi hassasiyet gereken bir hizmettir. Diğer düğün için servis kiralama veya nişan için kiralama hizmetinden daha fazla hassasiyet gerektirmektedir. Tüm bunların bilinci ile hizmet veren şirketimizin toplu taşıma alanında çok fazla alternatifleri bulunmaktadır.